Vítej ve škole, kde kvete poznání a objevujeme svět :)

Zjistěte, co je nového v naší škole:
      • Sešity a pomůcky pro školní rok 2022/2023
      • Úřední dny a hodiny
        • 24. 6. 2022
        • Úřední dny a hodiny během letních prázdnin.

červenec

04.07.2022, 11.07.2022, 13.07.2022, čas: 08:00 – 10:00, 13:00 – 15:00

srpen

22.08.2022, čas: 08:00 – 10:00, 13:00 – 15:00

od 25.08.2022 do 31.08.2022, čas: 07:00 – 08:00, 13:00 – 15:00

Jiné než výše uvedené termíny jsou možné pouze po předchozí telefonické dohodě.

• Úřední dny a hodiny: Číst více
      • Prohlídka Zlínem
        • 27. 6. 2022
        • Předposlední školní den si třeťáci užili prohlídkou města Zlína.

Městem nás provázela paní Stojarová. Prohlídka začala ve třídě prezentací, ve které jsme se dozvěli, jak Zlín vznikal, jak asi vypadal, co kde stálo před xsty lety a řekli jsme si hodně o rodině Baťů.

Poté jsme se odebrali do města a navštívili významná místa našeho města, ke kterým jsme si řekli jen to nejdůležitější. Začali jsme na zlínském zámku, šli přes náměstí, kongresové centrum,... a skončili jsme v 8.patře na mrakodrapu.

• Prohlídka Zlínem: Číst více
      • Mrakodrap
        • 27. 6. 2022
        • Hurá - konečně jsme se dočkali. Od první třídy jsme si chtěli rozdat vysvědčení na makodrapu a díky covidu se nám to nedařilo. Až letos se tnám to konečně povedlo. Sešli jsme se nahoře na terase i s rodiči. Zavzpomínali na rychle uběhlé tři roky, rozdali jsme si dárky a vysvědčení a nakonec jsme od paní učitelky dostali poháry. Poté se někteří odebrali domů a jiní šli s paní asistentkou do školní družiny. Prožili jsme krásný poslední školní den.

• Mrakodrap: Číst více
      • Návštěva v Naději
        • 27. 6. 2022
        • V průběhu června děti z 2.B navštívily Domov pro seniory Naděje a s tamními „babičkami“ a „dědečky“ vyráběly přáníčko, čápa a motýlky do oken. Na seniorech bylo vidět, jakou jim návštěva dětí udělala radost a jaká to pro ně byla příjemná změna. Malovali i stříhali společně s dětmi, povídali si s nimi… děti byly tentokrát v roli „učitelů“, kteří vysvětlovali a pomáhali. Setkání bylo obohacující pro obě strany a do Naděje se určitě opět vrátíme.

• Návštěva v Naději: Číst více
      • Třeťáci ve Vlčnově
        • 24. 6. 2022
        • Žáci III. A vyrazili na návštěvu ke své paní učitelce domů a společně se pak vydali na rodinnou farmu Šobáňovi, kde si mohli pohladit telátka i králíčka, nakrmit kozy, vlézt do traktoru, dokonce viděli i pana veterináře v akci. Na zahradě poznávali obiloviny, různé druhy zeleniny, na hřišti si zahráli hry. Z exkurze si odnesli spoustu vědomostí a hezkých společných zážitků.

• Třeťáci ve Vlčnově: Číst více
    • Naše vize

2018 - 2023

Jsme moderní a přátelská škola, kam všichni chodí rádi, cítí se zde dobře a bezpečně.

• Rozšířená výuka jazyků
        • Hello! Bonjour! Hallo! Hola!
          Vyrazte s námi do světa! Máme dlouholetou tradici v rozšířené výuce jazyků.
        • Jsme otevřená škola
        • Škola je otevřená rodičům, dbáme na vzájemné rovnocenné vztahy a spolupráci.
        • Jsme moderní škola
        • Využíváme mj. moderní informační systém pro žáky a rodiče, včetně mobilní aplikace (Android / iOS).
      Více o naší vizi
    • Staňte se naším fanouškem