• Základní škola Zlín Kvítková

Vítej ve škole, kde kvete poznání a objevujeme svět :)

Zjistěte, co je nového v naší škole:
      • Přání na prázdniny
        • 1. 7. 2021
        • Milí žáci, rodiče a zaměstnanci.

Školní rok 2020/2021 je za námi. Nebyl pro nikoho jednoduchý. Všichni museli vynaložit velkou snahu, aby toto období úspěšně zvládli. Škola dělala vše, co bylo v jejich možnostech a stejně tomu bylo i ve vašich domácnostech.

Děkuji všem rodičům, žákům a zaměstnancům za zvládnutí všech komplikací, které situace kolem pandemie přinesla. Doufám, že se v příštím školním roce situace zlepší a provoz školy bude probíhat v běžném režimu.

• Přání na prázdniny: Číst více
      • Úřední hodiny v kanceláři
        • 1. 7. 2021

během letních prázdnín platí v kanceláři školy tyto úřední hodiny:

• ST 7.7.2021 8:00 - 15:00
          • PO 12.7.2021 8:00 - 15:00
          • ST 14.7.2021 8:00 - 15:00
          • PO 23.8.2021 8:00 - 15:00
          • ST 25.8.2021 8:00 - 15:00

V případě potřeby dle předchozí telefonické dohody v kanceláři školy.

• Úřední hodiny v kanceláři: Číst více
      • Výlet do Vlčnova
        • 30. 6. 2021
        • V úterý 29.6. vyrazila třída II. A se svou paní vychovatelkou a paní učitelkou na výlet do Vlčnova. Prošli se kolem vlčnovských búd a rozhledny. Stoupali Hráběcí cestou, kterou i hrabě Kounic jezdíval se svou ženou Josefkou. Navštívili místo, kde stál před 100 lety zámeček Pepčín. Cestou potkávali dřevěné sochy muzikantů. U poslední sochy bylo napsáno:

• Výlet do Vlčnova: Číst více
      • WocaBee
        • 29. 6. 2021
        • Děkujeme WocaBee za diplomy i ceny, které němčináři 7. AB získali za 1. místo v krajském kole Podzimního šampionátu v učení se slovíčkům WocaBee. Díky soutěžím, hrám i poctivému učení se nám podařilo udržet znalosti všech skupin němčiny během distanční výuky na velmi dobré úrovni.

Daniela Kratinová

• WocaBee: Číst více
      • Grilování alias Grillen
        • 29. 6. 2021
        • Poslední hodinu němčiny jsme se rozhodli ochutnat klasická německá jídla, od klasických Bratwurstů, přes Weißwursty až po sladký Kaiserschmarrn. Devátý ročník tak uzavřel výuku s chutí a mě jen zbývá popřát svým žákům hodně zdaru při dalším studiu jazyka našich sousedů.

Auf Wiedersehen und lebt wohl!

• Grilování alias Grillen: Číst více
      • Krajská matematická soutěž třídních kolektivů
        • 28. 6. 2021
        • Krajská matematická soutěž je týmová soutěž třídních kolektivů a je pořádána v rámci projektu IKAP II (Implementace krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II). Hlavním cílem této aktivity je podpora matematické gramotnosti žáků Zlínského kraje. V letošním roce se do soutěže zapojili kolektivy 9. tříd. V konkurenci 6 družstev se žáci 9.B třídy umístili na skvělém 3. místě a žáci 9.A třídy na 4. místě. Všem soutěžícím blahopřejeme a chválíme žáky za spolupráci v rámci organizaci soutěže.

• Krajská matematická soutěž třídních kolektivů: Číst více
    • Naše vize

2018 - 2021

Jsme moderní a přátelská škola, kam všichni chodí rádi, cítí se zde dobře a bezpečně.

• Rozšířená výuka jazyků
        • Hello! Bonjour! Hallo! Hola!
          Vyrazte s námi do světa! Máme dlouholetou tradici v rozšířené výuce jazyků.
        • Jsme otevřená škola
        • Škola je otevřená rodičům, dbáme na vzájemné rovnocenné vztahy a spolupráci.
        • Jsme moderní škola
        • Využíváme mj. moderní informační systém pro žáky a rodiče, včetně mobilní aplikace (Android / iOS).
      Více o naší vizi
    • Staňte se naším fanouškem