• Sdružení rodičů SEDMIČKA

• Účel spolku

Účelem spolku je materiální, společenská a také finanční podpora školy při vytváření kvalitních vzdělávacích podmínek v rámci vyučování a mimoškolních aktivit a přispívat k zajištění vzájemné komunikace a spolupráce mezi studenty, rodiči a školou. Jsme rodiče a přátelé ZŠ Kvítková, kterým na naší škole záleží, a proto ji chceme v rámci svých možností a ve spolupráci s pedagogickým sborem pomáhat.

Fungování sdružení

Sdružení jedná na pravidelných schůzích, kde se setkávají zástupci Sdružení rodičů SEDMIČKA za jednotlivé třídy. Snažíme se dosáhnout toho, aby každá třída měla ve sdružení svého zástupce. Schůze jsou otevřeny všem rodičům, kteří by se chtěli, jakkoliv podílet na chodu sdružení. Vítáme mezi s sebou každý nápad, pomocnou ruku i radu. Více hlav více ví a více rukou více dokáže udělat.

Bez úzké spolupráce s vedením školy a vlastně se školou celou by naše snažení vyšlo naprázdno. Proto chceme poděkovat všem, kdo s námi spolupracují i všem, se kterými můžeme spolupracovat my.

Členské příspěvky

Členský příspěvek pro školní rok 2023/2024 činí 200 Kč. Tuto částku prosím poukažte na účet Sdružení SEDMIČKA: 2102288729/2010 (do zprávy pro příjemce uveďte: příjmení a jméno dítěte, třída).

Výše příspěvku je v minimální výši. Pokud by ale někdo z Vás chtěl přispět vyšší částkou, je to samozřejmě možné a předem za případné navýšení děkujeme.

Pro platbu členského příspěvku můžete využít QR kód níže:

Fakturační údaje: Sdružení rodičů SEDMIČKA, z.s, Kvítková 4338, Zlín 76001

Č.ú.:  2102288729/2010