• Úspěchy a ocenění

      • Školní rok
      • Oblast
      • Kolo
      • Vyhledat
      • 2019/2020

      • Celostátní kolo

        • Lucie Zástěrová
        • 1. místo
        • Celostátního tenisového turnaj, Otrokovice
        • Celostátní kolo
        • Tělesná výchova
        • Hugo Mikl
        • 8. - 10. místo
        • Morava Cup
        • Celostátní kolo
        • Tělesná výchova
      • 2018/2019

      • Regionální kolo

        • Kateřina Vorlová
        • 3. místo
        • Recitační soutěž III. kategorie
        • Regionální kolo
        • Český jazyk a literatura
      • Celostátní kolo

        • Tomáš Zuzaník
        • Výborný výsledek
        • Národní testování SCIO
        • Celostátní kolo
        • Obecné studijní předpoklady
        • Vojtěch Lehký
        • Výborný výsledek
        • Národní testování SCIO
        • Celostátní kolo
        • Český jazyk a literatura / Obecné studijní předpoklady
        • Radim Malaník
        • Výborný výsledek
        • Národní testování SCIO
        • Celostátní kolo
        • Matematika
        • Nataly Katerina Nagel
        • 3. místo
        • Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie II C
        • Celostátní kolo
        • Německý jazyk
        • Eva Lysoňková, Natálie Krčálová
        • 2. místo
        • Dívčí trio zobcových fléten
        • Celostátní kolo
        • Hudební výchova
      • Krajské kolo

        • Vojtěch Ingr
        • 2. místo
        • Mezinárodní soutěž Klokan
        • Krajské kolo
        • Matematika
        • Tomáš Zuzaník
        • 4. místo
        • Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie IIA
        • Krajské kolo
        • Německý jazyk
      • Okresní kolo

        • Adéla Gogelová
        • 1. místo
        • Velikonoční cena v plavání na 50 m volný způsob
        • Okresní kolo
        • Tělesná výchova
        • Sára Slovenčíková
        • 1. místo
        • Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie IA
        • Okresní kolo
        • Německý jazyk
        • Tobiáš Chuděj
        • 2. místo
        • Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie IA
        • Okresní kolo
        • Německý jazyk
        • Petr Gahura
        • 3. místo
        • Konverzační soutěž v německém jazyce - kategorie IA
        • Okresní kolo
        • Německý jazyk
      • Školní kolo

        • Nela Novotná
        • 1. místo
        • Pythagoriáda - 8. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
        • Linda Vaňková
        • 1. místo
        • Pythagoriáda - 7. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
        • Pavel Dostal
        • 2. místo
        • Pythagoriáda - 7. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
        • Vít Havrlant
        • 3. místo
        • Pythagoriáda - 7. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
        • Vojtěch Lehký
        • 1. - 2. místo
        • Pythagoriáda - 6. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
        • Jakub Heš
        • 1. - 2. místo
        • Pythagoriáda - 6. ročník
        • Školní kolo
        • Matematika
        • Žák/žákyně postupuje do okresního kola.
    • Kontakty

      • Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace
      • Kvítková 4338 760 01 Zlín
      • +420 577 213 405
      • zskvitkova@zskvitkova.cz
  • Fotogalerie

    • Barevný týden
    • Den stromů
    • DofE expedice
    • Kanishka Binayak Saha - předávání ceny 2019
    • Vyvěšení školní vlajky
    • Legiovlak
    • Přihlášení