• Seznam přijatých žáků do 1. třídy

• 9. 4. 2019

seznam přijatých žáků do 1. třídy najdete ZDE​.​ V rámci autoremedury bylo přijato dalších osm žáků, seznam uvádíme ZDE​.

• Den se španělskou kuchyní

• 28. 4. 2019
            • Žáci 8. ročníku španělského jazyka se zúčastnili besedy se španělskými děvčaty spojené s vařením. Sami si připravili typickou španělskou chuťovku „ensaladilla rusa“ – co si „navařili“ , to si také snědli. Poté si s Carmen a Andreou, dobrovolnicemi v rámci evropského projektu, popovídali o typických jídlech ve Španělsku a v České republice, svých zájmech, bydlení nebo rodinách.

• Literárně - historická exkurze Praha

• 28. 4. 2019
            • Před velikonočními prázdninami se žáci 8. ročníku zúčastnili literárně-historické exkurze v Praze. První den si stihli prohlédnou Pražský hrad s katedrálou sv. Víta, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Po krátké pauze na občerstvení se prošli Kampou, kolem Lennonovy zdi a Werichovy vily až k Národnímu divadlu, kde je čekala další komentovaná prohlídka.  Večer zhlédli divadelní přestavení Škola Malého stromu v Divadle Kampa. Druhý den vystoupali do věže Staroměstské radnice a podívali se do interiérů samotné radnice. Po obědě navštívili Národní muzeum a zúčastnili se komentované prohlídky Hej, Československo. Všem se krátký pobyt líbil a věříme, že si z něj odnesli spoustu zážitků a nových informací.

• Barevný týden
      • Den stromů