• Deutsche Wörter

• 16. 4. 2021
            • Hraní se slovíčky není nikdy dost! Tentokrát jsme využili aplikace Word Art a ztvárnili německá slovíčka tematicky do tvaru. V přiložené nástěnce se můžete pokochat výtvory žáků 9. AB. Zasluhují pochvalu: Gute Arbeit, 9. AB! :-)

Daniela Kratinová

NÁSTĚNKA

• Okresní kolo matematické olympiády

• 10. 4. 2021
            • Dne 31.3.2021 naši školu reprezentoval v okresním kole matematické olympiády David Uhlář ze třídy 7.A. Získal plný počet bodů a umístil se tak na nádherném 1.- 4. místě (spolu s dalšími třemi žáky se stejným počtem bodů). Moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

Za ZŠ Kvítková

Mgr. Renata Hanáková

• Pozvánka

• 6. 4. 2021
            • Dovolujeme si vás pozvat na konferenci pro rodiče a pedagogy o systémech, přístupech a aspektech dnešní doby ve vzdělávání dětí. Bližší informace naleznete v příloze.

• Pídění v matematice

• Víte, co je pídění?

Že nevíte? Tak se zeptejte druháčků. Pídili, stopovali a krokovali doma i v přírodě, a tak se seznamovali se starými jednotkami délky. Jak to zvládli - podívejte se.

Jitka Nevečeřalová

• Družina online

• 6. 4. 2021
            • Doufáme, že jste si letošní Velikonoce užili stejně jako my, jste odpočatí a připraveni na další díly naší DRUŽINY on-line. Chcete vědět, kdo se svou fotografií tento týden vyhrává nebo hledáte, jak se tento týden zabavit? Tak už nehledejte a pojďte si s námi hrát. Zdraví vás všechny paní vychovatelky a snad už se brzy pozdravíme i naživo :-)