• Esej z ŠJ

• 24. 4. 2021
            • Učení slovíček a nácvik v gramatice šesťáci zúročili při psaní eseje na téma „La casa de mis sueños“ neboli o vysněném bydlení. Někteří by rádi bydleli u pláže se stromy a horami kolem, jiní zas by chtěli velkou postel na dvě patra s tobogánem přímo do bazénu. Sami můžete nahlédnout, jak by chtěli žít.

• Pomozme Davidovi zůstat na nohách

• 21. 4. 2021
            • David je skvělý kluk a úžasný žák. Narozdíl od jiných dětí v jeho věku má svou životní cestu o něco komplikovanější. Věříme, že tato sbírka mu s některými těmito překážkami pomůže. Jestli můžete, zapojte se a pomozte Davidovi i jeho rodině.

Děkujeme ❤️

INFORMACE

• DUBNOVÁ VÝZVA

• 20. 4. 2021
            • Děkujeme všem, kteří se zapojili do naší dubnové školní výzvy "Oběhneme republiku". Ke dni 18. 4. 2021 se náš cíl podařil a společně jsme ušli, nebo uběhli 2327 km.

Do konce dubna je ještě spousta času, tak věřím, že se nám podaří uběhnout tuto vzdálenost ještě jednou.

Počasí nás láká ven, tak pojďte a udělejte něco pro své zdraví.

Své zdolané kilometry nezapomínejte zapisovat v odkazu zde.

Sportu zdar,

Jana Lorencová

• Deutsche Wörter

• 16. 4. 2021
            • Hraní se slovíčky není nikdy dost! Tentokrát jsme využili aplikace Word Art a ztvárnili německá slovíčka tematicky do tvaru. V přiložené nástěnce se můžete pokochat výtvory žáků 9. AB. Zasluhují pochvalu: Gute Arbeit, 9. AB! :-)

NÁSTĚNKA

• Okresní kolo matematické olympiády

• 10. 4. 2021
            • Dne 31.3.2021 naši školu reprezentoval v okresním kole matematické olympiády David Uhlář ze třídy 7.A. Získal plný počet bodů a umístil se tak na nádherném 1.- 4. místě (spolu s dalšími třemi žáky se stejným počtem bodů). Moc gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

Za ZŠ Kvítková

Mgr. Renata Hanáková

• Pozvánka

• 6. 4. 2021
            • Dovolujeme si vás pozvat na konferenci pro rodiče a pedagogy o systémech, přístupech a aspektech dnešní doby ve vzdělávání dětí. Bližší informace naleznete v příloze.

• Pídění v matematice

• Víte, co je pídění?

Že nevíte? Tak se zeptejte druháčků. Pídili, stopovali a krokovali doma i v přírodě, a tak se seznamovali se starými jednotkami délky. Jak to zvládli - podívejte se.

• Družina online

• 6. 4. 2021
            • Doufáme, že jste si letošní Velikonoce užili stejně jako my, jste odpočatí a připraveni na další díly naší DRUŽINY on-line. Chcete vědět, kdo se svou fotografií tento týden vyhrává nebo hledáte, jak se tento týden zabavit? Tak už nehledejte a pojďte si s námi hrát. Zdraví vás všechny paní vychovatelky a snad už se brzy pozdravíme i naživo :-)

Radka Skýpalová