• Poděkování zdravotníkům podruhé

• 5. 11. 2020
            • Další várka mlsání zamířila do KNTB. Palačinky pro covidové centrum ve Zlíně připravila naše školní jídelna a věříme, že našim zdravotníkům chutnaly. Děkujeme, že vás máme :o)

• Úřední hodiny

• 5. 11. 2020
            • Od 09.11.2020 pro dobu uzavření školy budou úřední hodiny v kanceláři školy v těchto dnech:

pondělí: 8:00 - 10:00, 13:00 - 15:00

středa: 8:00 - 10:00, 13:00 - 15.00

Prosíme o respektování úředních hodin.

Děkujeme.

• Strašidelné čtení v 1. A

• 2. 11. 2020
            • Halloweenský večer jsme strávili společně online čtením strašidelných pohádek. Rozsvítili jsme vydlabané dýně a svíčky a moc jsme si to užili

Jana Lorencová

• Dušičkový den v 5.B

• 2. 11. 2020
            • Dnešní dušičkový den prožili páťáci v plné práci. Nejprve jsme se dozvěděli něco z historie tohoto dne, srovnávali jsme, co má společného se svátkem Halloween, počítali jsme strašidelné slovní úlohy a nakonec jsme se společně s paní učitelkou vydali na procházku na hřbitov. Cesta to byla velmi dlouhá a zajímavá, a tak se stalo, že dveře hřbitova byly zamčené v okamžiku, kdy jsme jej chtěli opustit. K jejich otevření jsme museli absolvovat únikovou hru, ve které jsme plnili úkoly z českého jazyka, matematiky a přírodovědy a získávali kódy, pomocí kterých se nám podařilo otevřít bránu a vrátit se zpět do třídy. Bylo to náročné, ale povedlo se :)

Mgr. Marcela Langerová

• Družina online 3

• 2. 11. 2020
            • Krásný den všem přejí paní vychovatelky a posílají vám další díl on-line družinky, která bude dnes plná zvířátek. Cokoli si vyrobíte nebo  vyzkoušíte z našich videí můžete vyfotit a poslat na radka.skypalova@zskvitkova.cz nebo na FB do komentářů či do zpráv. Nejen, že se zabavíte, ale posláním fotky se automaticky zařadíte do slosování o ceny

Bc. Radka Skýpalová, DiS.

• DRUŽINA online 2 - Halloween

• 26. 10. 2020
            • Druhý díl DRUŽINY online je tady a tentokrát je pouze pro odvážné povahy, protože je plný strašidelných tvorů a magických triků. 🧙‍♂️ Kdo má rád Halloween, ten si ho jistě užije. Fotky splněných úkolů posílejte do komentářů na FACEBOOKU nebo mailu radka.skypalova@zskvitkova.cz  Přijemnou zábavu u sledování tohoto videa přejí paní vychovatelky.

Bc. Radka Skýpalová, DiS.

• Výuka od 2.11.2020

• 26. 10. 2020
              ve videu níže Vám posíláme informace k výuce od 2.11.2020.

Hezký den.

• Poděkování zdravotníkům

• 23. 10. 2020
            • Základní škola Zlín, Kvítková děkuje lékařům, sestřičkám a dalším zdravotníkům za jejich mimořádné nasazení v boji s koronavirem. Naše kuchařky s panem vedoucím vám napekli jablečné záviny. Přejeme dobrou chuť.

• Družina online

• 22. 10. 2020
            • Podívejte se na zbrusu nový díl online DRUŽINY, který je našlapaný a plný vyrábění, vědy, pohádek a hlavně výborné zábavy. Vyzkoušejte si hlavně naši družinovou výzvu a procvičte pořádně svůj mozek. Budeme rádi, když se vyfotíte při sledování nebo práci a pošlete nám výsledky do komentáře na školní FACEBOOKU. Bavte se a mějte hezký den :-)

DRUŽINA

Odkaz na starsi videa:

Školní družina pro vás připravila videa, kterými se děti mohou zabavit a zároveň si připomenout svou oblíbenou vychovatelku nebo aktivitu, která je baví :-) Níže nalezne odkaz na playlist DRUŽINA online :-)

DRUŽINA ONLINE

Radka Skýpalová

• Poděkování

• 22. 10. 2020
            • Moc děkujeme firmě PARTA Medica za překvapení, které na nás čekalo při otevření krabice, kterou jsme od nich obdrželi. Firma darovala škole zdravotnické obličejové masky s nanomembránou.
              Máme radost, budou se nám hodit :o)

• Přihlášení do online hodiny - instruktážní video

• 17. 10. 2020

v pátek jste někteří narazili na problémy s přihlášením do online hodiny. Ve videu, které posíláme níže je popsán podrobný postup, jak se do online hodiny přihlásit. JE NUTNÉ POUŽÍVAT ŠKOLNÍ GOOGLE ÚČET.

Věříme, že video pomůže odstranit nejasnosti spojené s přihlášením do online hodiny.

ODKAZ NA VIDEO:

Hezký den.

ZŠ Kvítková Zlín

• Být kamarádi a tvořit dobrý kolektiv

• 17. 10. 2020
            • Abychom si s odstupem času prošli pravidla, která jsme si ve třídě společně stanovili a abychom zároveň podnítili povědomí každého o tom, že jsme součástí kolektivu (společnosti), navštívili jsme dne 6. 10. 2020 preventivní program Savio na Jižních Svazích. Pomocí her jsme si ještě prohloubili dosavadní kamarádské vztahy, učili jsme se pravidlo „mluví jeden“ a já jako třídní učitelka jsem měla možnost poznat děti v jiném než školním prostředí. Ujednotili jsme si tři základní pravidla, na kterých se pokusíme zapracovat. Přáli bychom si, aby se nám společně dobře pracovalo a vybudovali jsme si pracovní zázemí, ve kterém se každý bude cítit příjemně.

III. A, Mgr. Jitka Hrbáčková

• Our magic bag

• 17. 10. 2020
            • Ve 3.ročníku procvičujeme v hodině angličtiny otázky:

What´s this?

Is it a pencil?

a odpovědi: Yes, it is./No, it isn´t.

Při rozhovoru je pro každého překvapením, co si z kouzelné tašky vytáhne.

3.A, Hana Kozmíková

• Ošetřovné od 14.10.2020

• 14. 10. 2020

s ohledem na uzavření prvních stupňů základních škol v ČR dne 14. 10. 2020, budou moci rodiče dětí do 10 let žádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Zákon, který by umožnil zaměstnancům čerpat ošetřovné za dny péče v jednotlivých kalendářních měsících, bude v příštím týdnu projednávat Poslanecká sněmovna.

Jak mají rodiče v tuto chvíli postupovat se dočtete v příloze níže.

MPSV: Jak na ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14.10.2020

• Zábavná matematika 2. B

• 12. 10. 2020
            • Hrajeme si hrozně rádi, při počítání jsme kamarádi. Zvládáme i nemožné, pomáháme si a víme vše.

Díky plavání jsme využili většího prostoru :-)

Mgr. Jitka Nevečeřalová