V pátek 14. února jsme měli příležitost vyjádřit náklonnost a vděčnost nejen našim blízkým, ale i přátelům, učitelům a všem, kteří nás obklopují.
Po celý týden byla u kabinetu tělesné výchovy umístěna valentýnská poštovní schránka, do které mohli žáci napsat komukoliv vzkaz. Jedinou podmínkou bylo, aby vzkazy byly hezké, pozitivní a potěšily adresáta.
Sami jsme byli překvapeni, jak velký zájem mezi žáky pošta vzbudila, a ještě více nás potěšila radost obdarovaných. Celkem bylo rozdáno neuvěřitelných 810 přáníček! Valentýnské vzkazy udělaly radost nejen žákům, ale i učitelům, vychovatelkám, uklízečkám, kuchařkám, panu školníkovi a vedení školy.
Tato aktivita přispěla k vytvoření příjemné atmosféry a posílení mezilidských vztahů mezi žáky. Rádi bychom také pochválili všechny, kteří se podíleli na přípravě a zejména na doručování vzkazů – bylo to krásné gesto, které ukázalo, jak nám na sobě záleží. Jsme rádi, že i v dnešní přetechnizované době mají klasická psaníčka stále své kouzlo.
Michaela Vičíková a Vojta Najman